Erion Veliaj impresionohet nga urinimi te zyra e Ramës

Ndaje

Kreu i bashkisë së Tiranës është impresionuar pa masë nga urinimi i një protestuesi dje përpara zyrës së Ramës. Duket e habitshme të lexosh postimin e tij sot shoqëruar me një gjobë për urinim në publik ndaj PD.

Fotografia e Erion Veliaj

Nëse nuk e lexon të faqja e Velisë zor ta besosh se e ka shkruar kryetari i bashkisë së Tiranës:

“PD gjobitet për të 5-ën herë për organizime të urinimit publik! Si dhe më parë, paratë do t’i merren direkt nga llogaria ! 👮‍♂️📝
Imagjino ç’alternativë qeverisëse është një parti që i shpëton në brekë! ✌️
Hipokrizia e “Mbro Teatrin” duket qartë tek ndërtesa e Gherardo Bosios”, shkruan Veliaj duke e shoqëruar postimin e  tij edhe me foton e urinimit, edhe me gjobën, edhe me simbolet e urinimit.

Fotografia e Erion Veliaj

Veliaj është i njohur për postimet e tij ‘të pafajshme’ si porosia për cadra kur bie shi, por kësaj here ka kapërcyer cdo pritshmëri!

Fotografia e Erion Veliaj

Loading...

Leni një përgjigje