FOTO/Marina merr pjesë në Golden Globes, shfaqet pranë aktorit të njohur

Ndaje

Marina Vjollca ka bërë mungesë të gjatë në Televizion, pasi ende nuk po sistemohet me një program të vetin.

Por teksa është në pritje për t’u rikthyer, moderatorja duket se e shijon kohën e ‘pushimit’. Nuk mund të themi se ka bërë mungesa në rrjetet sociale, pasi në çdo moment ndan me ndjekësit e saj, vizitat dhe udhëtimet në vendet më të bukura të botës.

Nuk e prisnim që Marina të ishte dhe në Golden Globes, kompeticionin më të dëgjuar që vlerëson filmat dhe aktorët më të mirë.

Ajo u mbajt në Los Angeles ku u shpallën dhe emrat më të mirë të artistëve. Marina në InstaStory ka publikuar disa nga fotot ku shihet të jetë e përfshirë në këtë event, pasi na tregon dhe aktorët që kalojnë afër saj.

KBalliu/DRONI.al

Loading...

Leni një përgjigje