E rrahu gruan për vdekje, Tajari: E doja shumë, por ajo…

Ndaje

Vrasësi i gruas në Lushnjë do të dalë të hënën në gjykate për masë sigurie. Tajar Kazanxiu ka pretenduar para hetuesve se ishte xheloz dhe dyshonte që gruaja e tradhëtonte. Por megjithatë prokuroria ka siguruar informacion se çifti kishte dhe konflikte pronësie. Gjithsesi këto do të shikohen e provohen gjatë hetimit. Ngjarja ndodhi në Plug të Lushnjes, kohën kur Tajar dhe Natash Kazanxhi kishin shkuar për të rregulluar dritaret e shtëpisë së vajzës së autorit. Fqinjët nuk kishin dëgjuar debate mes tyre, por ka qenë vetë autori që pasi e ka qëlluar gruan me spëpatë në kokë, njoftoi policinë për çfarë kishte bërë. /abcnews/

Loading...

Leni një përgjigje