Tag: Vret gruan

E rëndë, pasi vrau gruan, ekzekuton edhe avokaten mbrojtëse

Një burrë, i dënuar për vrasjen e gruas së tij, i ka dhënë fund jetës pasi vrau avokaten mbrojtëse me të cilën kishte lidhje...

Vrau gruan dhe vajzën, dënohet 43-vjeçari: “Jam penduar”

Rreth tre muaj pas ngjarjes që tronditi Kosovën është dhënë dënimi për 43-vjeçarin që ekzekutoi ish-bashkëshorten dhe vajzën e tij 9-vjeçare. Pjetër Nrecaj është dënuar...

Burri i dërgon mesazh gruas para se ta vriste: “Tani të...

Nënë e bijë do të dalin nga shtëpia në arkivol. Familjarë e miq janë mbledhur për të pritur kufomat e Valbona Marku Nrecaj, 40...

Arrestohet 46-vjecari nga Vlora, vrau gruan nëntë vite më parë

Një 46 vjeçar i cili nëntë vite më parë vrau bashkëshorten është arrestuar për të kryer pjesën e mbetur të dënimit prej 18 vitesh. Bëhet...

Krimi në familje godet në Kavajë, bashkëshorti vret me thikë gruan

Policia e Kavajës ka njoftuar se rreth orës 11:00, në Sallen Operative ka ardhur nje telefonate që bënte të ditur se në fshatin Karpen...

Itali, Shqiptari-Policisë: “Hajdeni se kam vrarë gruan”, ngjarja e rëndë në...

Një tjetër krim i rëndë në një familje shqiptare ka tronditur Italinë. Mediat italiane bëjnë me dije se krimi ka ndodhur në banesën e...

E rrahu gruan për vdekje, Tajari: E doja shumë, por ajo…

Vrasësi i gruas në Lushnjë do të dalë të hënën në gjykate për masë sigurie. Tajar Kazanxiu ka pretenduar para hetuesve se ishte xheloz...