Tag: vogelushi

VIDEO/Policia nis hetimet, si ra vogëlushi Julen në pusin e thellë

Ministri i Brendshëm i Spanjës ka njoftuar nisjen e hetimeve për rastin tragjik të vogëlushit Julen. Policia do të hetojë se si Julen dyvjeçar ra...

Mrekullia nuk ndodhi, gjendet i pajetë vogëlushi që ra në pus

Pas 13 ditësh kërkime, është gjetur vogëlushi Julen, i cili tronditi Spanjën dhe botën me historinë e tij. Vogëlushi 2 vjeçar u gjet këtë mëngjes...

Historia që tronditi Spanjën, fëmija 2 vjeç i bllokuar në pus...

Përpjekjet për të shpëtuar një fëmijë të bllokuar në një pus të thellë në Spanjën jugore vazhdojnë ende duke hyrë në ditën e tetë. Vogëlushi...

VIDEO & FOTO GALERI/ Vogëlushi 8-vjeçari i shkrin të gjithë së...

Një djalë 8-vjeçar, i cili ndihmoi në inspirimin e legjislacionit federal në nismën “Right to Try” tërhoqi të gjithë vëmendjen të mërkurën gjatë firmosjes...