Tag: vladimir gjuta

Gjuta rikthehet në burg, avokati sqaron pse lëvizte me 120 mijë...

Gjykata e Tiranës e rikthen serish në burg Vladimir Gjutën, i arrestuar pak ditë më parë pranë selisë së PS-së me një armë dhe...

Prokuroria e do në burg për dy akuza, Vladimir Gjuta tregon...

Prokuroria ka kërkuar arrest në burg për Vladimir Gjutën,  për dy akuza, armëmbajtje pa leje dhe pastrim parash. Vladimir Gjuta u arrestua dy ditë...

U arrestua ditën e djeshme afër selisë së PS, Prokuroria nis...

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë, në bashkëpunim me prokurorinë, nisi hetimin pasuror ndaj shtetasit Vladimir Gjut. 40-vjecari i arrestuar një ditë më parë nga Komisariati...

Gazetari: Eshte skenar e gjithe skema me Vladimir Gjuten qe do...

Gazetari Arian Çani thotë se janë qesharake të gjitha insinuatat për një atentat ndaj kryeministrit Rama pas arrestimit të Vladimir Gjutës pranë PS-së në...

Vladimir Gjuta kishte 120 mijë euro me vete, dëshmitarët: Ishte i...

Është shoqëruar sërish në Policinë e Tiranës Vladimir Gjuta. Vladimir Gjuta ndodhej pranë selisë së Partisë Socialiste, ndërkohë që mësohet se është ndaluar nga...

LAJM I FUNDIT/Kapet pranë selisë së PS Vladimir Gjuta, arrestohet pesë...

Është shoqëruar sërish në Policinë e Tiranës Vladimir Gjuta. Shoqërimi i tij është bërë pranë selisë së Partisë Socialiste, në Tiranë. Ngjarja sapo ka ndodhur,...