LAJM I FUNDIT/Kapet pranë selisë së PS Vladimir Gjuta, arrestohet pesë ditë pasi u lirua nga burgu

Ndaje

Është shoqëruar sërish në Policinë e Tiranës Vladimir Gjuta. Shoqërimi i tij është bërë pranë selisë së Partisë Socialiste, në Tiranë.

Ngjarja sapo ka ndodhur, ndersa sipas burimeve, Gjuta është rrugës për në Drejtorinë e Policisë.

Kujtojmë që Vladimir Gjuta u lirua nga paraburgimi pesë ditë më, 5 shkurt, pasi ishte arrestuar se kishte rrahur me çekiç kushëririn e tij, duke i thyer dhëmbët dhe duke i dëmtuar njërin sy.

vijon…

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje