Tag: vjehrri

Vjehrri i ish-deputetit ishte vetëm në dhomë, mbesa e mjekët japin...

Detaje të reja kanë ardhur për ngjarjen tragjike të mbrëmjes së sotme në spitalin “Shefqet Ndroqi”, ku nje 65-vjeçar ndërroi jetë pasi u vethodh...

Rudina Dembacaj video me vjehrrin, aktorja tregon me këto pamje raportin...

Aktorja Rudina Dembacaj vazhdon te tregoje detaje nga lidhja me Mark Frrokun ku publikon foto të ndryshme nga përditshmëria, vetëm ose me partnerin. Së fundmi...

I hodhi granatë vjehrrit në oborr, fatmirësisht nuk i kishte hequr...

Një i ri ka hedhur një granatë ofensive në oborrin e vjehrrit. Fatmirësisht nuk i kishte hequr siguresën dhe granata nuk ka shpërthyer.Ngjarja ka...

VIDEO/Vjehrri nuk ka mëshirë, qëllon me armë dhëndrin në mes të...

Ndodh që vjehrri mund të të marrë aq inat sa të të shkaktojë dhe vetë vdekjen, në formë hakmarrje. Një krim i tillë i rëndë...

Partneri ia vrau prindërit, vajza i kërkon falje të vëllait: E...

Mesazhe prekëse dhe të dhimbshme vijnë nga Nevila Mata, vajza e cila humbi prindërit e saj nga vrasja makabre që ish-partneri i saj u...

Krim i rëndë tek Unaza e Re, dhëndri vret vjehrrin, vjehrrën...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Mësohet se në zonën e Unazës së Re tek rruga “Kristaq Mone” dhëndri ka...

Vrau dhëndrin, flet vjehrri: Mu errën sytë, na kërcënonte se do...

“Na erdhi në shtëpi me një thikë të madhe në dorë dhe pasi plagosi njërin prej nesh, kërcënonte se do të na vriste të...

“Ik moj qene!”/ Vjehrri përzë nga shtepia nusen, por edhe nëna...

Laureta është një nënë e re nga Pogradeci, e cila ka dy fëmijë me bashkëshortin e saj Armandon. Martesa e tyre nuk ka funksionuar kurrë...

SKANDAL & DOKUMENTE/ Gjykata “ngre të vdekurit nga varri” për të...

Gazetari Basir Çollaku ka denoncuar një vendim të Gjykatës së Apelit të Tiranës, i cili favorizon vjehrrin e kryeministrit Rama, Sulejman Basha. Në vendimin...

Policia thyen shtëpinë e vjehrrit të Klement Balilit, por vjehrri akuzon...

Policia ka bërë një operacion të beftë në kërkim të Klement Balilit. Vjehrri i personit më të kërkuar në Shqipëri,  Avni Veizi ka reaguar...