Tag: vangjush dako

FOTO/ Kryebashkiaku i Durrësit me pasuri marramendëse, ja pallatet dhe llogaritë...

Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako rezulton një nga kryebashkiakët më të pasur në vend. Sipas portalit Spending Data Albania, rubrika Para dhe...

REAGIMI/ Ambasada e SHBA në Tiranë: Ja e vërteta për vizën...

Ambasada Amerikane ka reaguar për herë të pas publikimit në mediat të informacionit se kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako dhe familjes së tij i...

Kryebashkiakut të Durrësit i anullohet viza amerikane

Gjatë kohës që opozita është investuar në publikimin e fakteve që lidhin qeverinë e Edi Ramës me krimin, janë artikuluar disa pretendime se dosja...

QERRET/“Vangjush Dako, pallate në rërë me Lulzim Berishën”

Keto jane pallatet pa leje te qeveritareve qe po ndertohen ne rere gjate kesaj vere ne Qerret, ne shtetin e Norieges!, shkruan ish Kryeministri...

FOTO/Vangjush Dako spiunon mitingun e LSI-së

Vangjush Dako është kapur sot duke ndjekur nga dritaret e  bashkisë mitingun e LSI-së në Durrës. Fillimisht është fotografuar nga disa militantë të LSI...