FOTO/Vangjush Dako spiunon mitingun e LSI-së

Ndaje
Vangjush Dako ne dritare

Vangjush Dako është kapur sot duke ndjekur nga dritaret e  bashkisë mitingun e LSI-së në Durrës. Fillimisht është fotografuar nga disa militantë të LSI por më pas vëmendja ndaj tij ka qenë edhe më profesionale.

 

Këshilltari i Metës për komunikimin dhe emdian , Emiljano Aleksi nuk ka kursyer fyerjet për Gjushin.

 

“Pergjimi nga vrima e celsit, e pergojimi eshte zanati i Vangjushit te Rilindur”, shkruan ai.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje