Tag: thumb

Gent Hazizi thumbon ashpër Ermal Mamaqin: Të mos vetëquhet kineast

Aktori Gent Hazizi ka hedhur disa thumba per kolegun e vete, Ermal  Mamaqi duke bere dhe krahasime mes filmave te tij. Ai shprehet se nëse...

‘Pordhacë bosh’, Aurelës i ka ardhur në majë të hundës me...

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe gjithmonë njihet për sinqeritetin e saj ndërsa nuk heziton të thumbojë, pavarësisht se nuk përmend emra. Dhe këtë herë ajo...