Tag: tevez

VIDEO/ Tifozët sulmojnë Carlos Tevez, dhunë në finalen e Kupës Libertadore

Pas reshjeve të shiut, finalja e dytë e Kupës Libertadore është karakterizuar nga "rreshje gurësh". Objektiv ka qënë autobusi i skuadrës së Boca Juniors, i...

Ronaldo apo Messi? Ja kë zgjedh ish-sulmuesi i Manchester United dhe...

Si një lojtar që kishte mundësinë të luante me Cristiano Ronaldon në Manchester United dhe Lionel Messi me kombëtaren e Argjentinës, Carlos Tevez ka...