Tag: tenderi

FOTO/”Konflikti mes Ballukut dhe Qatos”, PD: Pse u anullua tenderi Kardhiq...

Partia Demokratike ka dalë në një deklaratë për mediat, teksa ka denoncuar sërish  tenderin e Kardhiq-Delvinës. Jorida Tabaku nga selia blu ka deklaruar se...

“Ministri i tenderit hajdut 30 milionë euro”, PD: Lleshaj nuk përgjigjet,...

Lealba Pelinku ka reaguar së fundmi në rrjetet sociale lidhur me tenderin korruptiv që PD e denoncoi ditëve të fundit, lidhur me uniformat e...

VIDEO/PD denoncon aferën 30 milionë dollarëshe të tenderit për uniformat e...

Partia Demokratike ka denoncuar gjatë ditës së sotme një farë sipas tyre korruptive me tenderin prej 30 milionë dollarësh të uniformave të policisë së...

VIDEO/PD publikon dokumentin: Tender kompanisë kroate, baxhanaku i Ramës e ndihmoi...

Partia Demokratike ka bërë publike të tjera informacione lidhur me tenderin që i është dhënë një kompanie kroate për kontrollin online të faturës tatimore...

VIDEO/PD: Tenderi 15 mln për monitorimin online, do të sjellë...

Në deklaratën e sotme nga selia blu, dy deputetët e Partisë Demokratike Jordia Tabaku dhe Endri Hasa u përqëndruan tek  tenderi korruptiv për monitorimin...

DOKUMENTI/KLSH zbulon ‘korrupsionin’ e Kumbaros, firma e rrugëve bën restaurimin e...

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka zbuluar një tjetër rast të korrupsionit nga ana e drejtuesëve të institucioneve. Gjatë verifikimit të fondeve publike në Institutin...

FOTO/Kuvendi hap tenderin e ri, 300 milion lekë për 3 makina...

Agjencia e Prokurimit Publik bën publike se Kuvendi i Shqipërisë ka shpallur tenderin për blerjen e 3 makinave me vlerë 295 milion lekë të...

VIDEO & DETAJE/ Tenderi 10 milionë euro “i hëngri kokën” Drejtorit...

Autoriteti Portual i Durrësit është gati të hapë garën tenderuese për projektin e thellimit të kanalit hyrës në port. "Në fillim të muajit mars pritet...