Tag: sunny hill

Suksesi i radhës nga Dua Lipa, këngëtarja shumë shpejt kthehet në...

Këngëtarja e famshme Dua Lipa gjithmonë sjell vetëm lajme të mira. Pas disa çmimeve serioze dhe prestigjioze që mori, Dua ka arritur rekord të...