Tag: suarez

Martohet mes luksit Fabregas, marrin pjesë shumë futbollistë (FOTO)

Një familje e tërë futbollistësh u mblodhën në Ibiza për ta festuar martesën e Cesc Fabregas me Daniella Semann. Fabregas dhe Daniella janë në lidhje...