Martohet mes luksit Fabregas, marrin pjesë shumë futbollistë (FOTO)

Ndaje

Një familje e tërë futbollistësh u mblodhën në Ibiza për ta festuar martesën e Cesc Fabregas me Daniella Semann.

Fabregas dhe Daniella janë në lidhje që një kohë të gjatë. Ata janë prindër të tre fëmijëve, Lia, Capri dhe Leonardo.

Daniella po ashtu ka dy fëmijë nga lidhja e parë, Maria dhe Jozefi.

Në këtë mbrëmje kishte shumë futbollistë të njohur, duke filluar nga John Terrry, Lionel Messi, Jordi Alba, Thierry Henry, Davide Zapacosta, Ross Barkley, Luis Suarez, N’Golo Kante e deri te Carles Puyol.

Image result for fabregas wedding pictures

Related image

Related image

Image result for fabregas wedding pictures

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje