Tag: studentja

Flet studentja që u përplas me Ramën: Pyetjet që s’ia bëra...

Klodiana Agaj është studentja që u përplas me kryeministrin Edi Rama, teksa ishte duke u zhvilluar një takim për prezantimin e Paktit për Universitetin. E ftuar...

VIDEO/I bie etazhieri në kokë, plagoset studentja në QS

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Qytet Studenti aty ku një studente është plagosur. Sipas informacioneve, mësohet se studentes i ka rënë etazhieri në...

Videoja që do bëhet virale/ Studentja, Ramës: Po apo jo, lëri...

Edi Rama është përballur sot me kundërshtime të mëdha në Vlorë. Studentët e kanë pritur me protesta, e kanë kundërshtuar fuqimisht në sallë dhe e...

Studentja nxjerr ‘zbuluar’ Ramën: Na gënjyen, nuk e dinim që do...

Kryeministri Edi Rama ndodhet në një takim me studentë të Universitetit Bujqësor të Kamzës. Teksa kryeministri priste pyetjet, njëra nga vajzat zbuloi se studentët ishin...

U procedua nga policia, studentja: Nuk isha tek Zogu i Zi,...

Studentja Liri Kuçi e ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se pavarësisht se ndodhet në listën e të proceduarve nga policia, nuk...

VIDEO/Pamje të rënda, goditet dhe dhunohet 19-vjeçari shqiptar në burgun e...

Këto janë pamjet të cilat mediat greke i kanë publikuar së fundmi.  Në pamje shikohet sesi rrihet barbarisht në një burg grek 19-vjecari shqiptar, i...

VIDEO/ “Terror takim, gjithcka me urdhër të Ramës”, ish-kryeministri reagon për...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ndaj akti të sotëm, ku bodyguardat e kryeministrit Rama nxorrën me forcë një studente nga një takim me këtë...

VIDEO/’Boll i zhvatët studentët’, Rama urdhëron gardën të nxjerrin vajzën jashtë...

Teksa kryeministri ishte duke zhvilluar takimin me studentë të ekselencës ditën e sotme, ka ndodhur një incident, që është shmangur nga kamerat e ERTV...

FOTO/ Studentja shkon e armatosur në diplomim për një arsye të...

Një vajzë që ka shkuar me pushkë në diplomon ka shkaktuar një debat të ashpër mbi lirinë personale, protestat e studentëve dhe privilegjin e...

VIDEO/ Studentja “gozhdon” ambasadoren e BE-së, Vlahutin: Vetë e keni fajin…!

Ambasadorja e BE-së Romana Vlahutin e cila ndodhet në Shkodër në kuadër të ditës së Europës i ka dhënë përgjigje pyetjes së një studenteje...