Tag: studentja

Studentja del për darkë me shoqet në Vlorë…, dhe zgjohet në...

Një studente e cila kishte dalë për darkë me shoqet dhe të dashurit e tyre duket se ka përfunduar si mos më keq. Sipas gazetarit...

Elbasan, zhduket pa lënë gjurmë nga konvikti studentja

Një studente e Universitetit Aleksandër Xhuvani në Elbasan me iniciale A. D., është zhdukur dy ditë më parë, ndërsa për vendndodhjen e saj nuk...

SHOW/ Studentja “befason” nga Shkodra: Punoj në kabinetin e Kryeministrit prej...

Kryeministri Edi Rama, e shndërroi takimin e sotëm në Shkodër, me studentët e ekselencës, në një shfaqje ku teatralja dhe komikja plekseshin bashkë. Në ndihmë...

FOTO/ Studentja lind fëmijën dhe e hedh nga dritarja e konviktit

Një studente në një kolegj në Kinë mësohet se e hodhi beben e saj të porsalindur nga dritarja e dhomës së konviktit pasi e...