VIDEO/I bie etazhieri në kokë, plagoset studentja në QS

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Qytet Studenti aty ku një studente është plagosur.

Sipas informacioneve, mësohet se studentes i ka rënë etazhieri në kokë. Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur ambulanca ku po bëhet transportimi me urgjencë  i studentes së dëmtuar.

Konkretisht, incidenti i rëndë ka ndodhur tek godina 7 rreth 30 minuta më parë.Ende nuk dihet si është gjendja e studentes.

Në video shikohet ambulanca e cila do të transportojë studenten e dëmtuar.

https://www.facebook.com/FakteInteresante.HD/videos/328243254448675/?t=2

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje