Tag: shtator

FOTO/Mot i qëndrueshëm në mëngjes, mesdita me reshje shiu në këto...

Temperaturat e ajrit do të vazhdojnë të jenë të larta. Fillimisht do të mbeten konstante në mëngjes dhe pastaj në mesditë do të arrijnë...

Vapa nuk ikën me gushtin, ja parashikimi i motit dhe temperaturat

Moti për ditën e parë të shtatorit pritet të dominohet nga moti i kthjellët. Gjithashtu nuk do të mungojnë as disa vranësira kalimtare kryesisht...

GRAFIKU/ Të ardhurat në muajin shtator 13%, më pak se plani

Një rekord tepër negativ është shënuar nga Administrata Tatimore gjatë muajit shtator, pasi janë mbledhur 13 për qind më pak të ardhura sesa plani....