Tag: rrefimi

Ish-burri iu dënua për vrasje, Eli Fara tregon detaje nga e...

Këngëtarja e njohur Eli Fara ka qenë e ftuar në rubrikën “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare. Ajo ka ardhur me një rrëfim...

Flet djali që ndali rrëmbimin e vajzë së vogël në Korçë:...

Rreth orës 22:00, mbrëmjen e së premtes, në lagjen nr. 17 të qytetit të Korçës, një person identiteti i të cilit nuk bëhet i...

Flet ish-e varura nga seksi: Kam fjetur me më shumë se...

Histori e pabesueshme e nje vajze, e cila rrëfen sesi u be e varur nga seksi, dhe sesi e vendosi ate prioritet te vetes....

Krimi horror në Mallakastër, bashkëshorti i viktimës tregon detajet: Autorët e...

Në një rrëfimi ekskluziv për emisionin “Me Zemër të Hapur”, në News24, bashkëshorti i të ndjerës Drita Saliaj, e masakruar në fshatin Gjerës të...

Në burg mes të fortëve, reagon për herë të parë ‘Zogu...

I njohur si “Zogu i Tiranës” në showbizz, Hermes Nikaj rrëfen per here te pare 5 javët në “kafaz” mes të fortëve problematikë ne...

Shokon këngëtarja me famë botërore: Më përdhunuan vazhdimisht kur isha 19...

Oprah Winfrey zgjodhi një personazh te njohur dhe një temë të veçantë për të nisur turin e saj të parë në arenën kombëtare pas...

Vdekja e punonjësit në Korçë, avokati i të arrestuarëve tregon se...

Policia e Korçës vuri në pranga dy persona të akuzuar si përgjegjës për vdekjen e 35-vjeçarit Elvis Josifi. 35-vjeçari Josifi humbi jetën pasi u...

VIDEO/Rikthehet Adi Krasta, aty ku nuk mund ta censurojnë dot

Te gjitheve na kujtohet shume mire urdhëri pêr të mbyllur dy emisionet kritike moderuar nga Adi Krasta dhe Ylli Rakipi. Për të gjithë ata që...

Rrëfimi i Kalos: Si vrau veten kuzhinieri i Enverit, pasi e...

“Blloku” i “Bllokut” është quajtur ndryshe armata e punonjësve që shërbente për liderët e lartë komunistë dhe familjet e tyre në oazin e mrekullive...

Zbardhet dëshmia e plotë e Bengasit, takimi i fundit me Muratajn...

Të tjera detaje janë bërë me dije nga rrëfimi i Alkond Bengasit, i cili më herët pranoi të bashkëpunonte me drejtësinë për grabitjen në...