Tag: ravik gurra

Detaje/ E përshëndeti dhe më pas e qëlloi me plumb kokës!...

Pasi ekzekutoi avokatin Ravik Gurra mbrëmjen e 22 Marsit në qytetin e Elbasanit, atentatori i kaloi pranë patrullës së policisë. Vetëm pak metra larg...

Detaje të reja nga ekzekutimi i avokatit Gurra në Elbasan: “Autorin...

Vrasja mafioze e avokatit Ravik Gurra në qendër të Elbasanit, duket se do të këtë mjaft vështirësi në zbardhjen e saj, duke ndjekur fatin...

Boçi: “Kishte shumë informacione, vrasja e avokatit Gurra është krim shtetëror”

Kur ka kaluar 6 ditë nga vrasja e avokatit Ravik Gurra, policia nuk ka ende një autor mbi krimin qoftë edhe të dyshuar. Ish-deputeti demokrat,...

Pas Elbasanit dhe Korçës, dhe avokatët në Vlorë bojkotojnë proceset gjyqësore

Pas vrasjes të mistershme të avokatit Ravik Gurra, kolegët e tij janë solidarizuar duke bojkotuar seancat gjyqësore dhe duke paralajmëruar dhe protesta. Mësohet se dhoma...

Edhe avokatët e Korçës në protestë pas vrasjes së Ravik Gurrës

Bashkë me avokatët në Elbasan dhe avokatët e Korçës solidarizohen  pas vrasjes së avokatit të njohur Ravik Gurra. Ata ndërpresin punën për tre ditë...

Vrasja e avokatit Gurra në Elbasan, Dhoma e Avokatisë merr vendimin...

Dhoma Kombëtare e Avokatisë ka marrë një vendim pas vrasjes së avokatit Ravik Gurra. Dhoma Kombëtare e Avokatisë ka ndërprerë dhënien e shërbimeve për tre...

Vrasja e avokatit në Elbasan/ Zbardhen detaje të reja, ekzekutimi u...

Vrasja mafioze që tronditi qytetin e Elbasanit mbrëmjen e së premtes është ende pa autor. Policia dhe prokuroria nuk kanë mundur të identifikojnë ekzekutorët...

Bilanc lufte/ Të gjitha atentatet mafioze që kanë tronditur vendin prej...

Prej fillimit të vitit e deri më sot, vrasjet, ekzekutimet mafioze, atentatet kanë qenë kryefjala e lajmeve në vend. Shqipëria ndodhet nën kthetrat e krimit...

Vrasja e avokatit në Elbasan, policia shoqëron anëtarë të familjes Çela

Ka zhvillime të reja përsa i përket vrasjes së mbrëmshme të avokatit Ravik Gurra në Elbasan. Në momentet e fundit në Policinë e Elbasanit janë...

Avokati i vrare, deshira e tij kur te behej 65 vjec...

Gszetari i kronikes, Armand Bajrami, ka rrefyer sonte ne nje postim disa detaje te reja rreth avokatit te vrare kete mbremje ne Elbasan, Ravik...