Tag: rama me familjen greku

Rama njëherë e bëri këtë pyetje, dhe jasi e mori përgjigjen

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga krybashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ishte në familjen Greku, një ndër familjet më të goditura nga tërmeti i...