Tag: pyetjet

Ish-deputeti nxjerr dokumentin: 5 pyetje për SPAK-un dhe pse gënjeu për...

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka publikuar certifikatën e vdekjes së një prej komisionerëve për të cilin SPAK-u nxori urdhër arresti duke rikthyer dhe...

Çfarë mësuan mjekët që nga shpërthimi i koronavirusit, pyetjet që mbeten pa...

Që nga shpërthimi global i coronavirusit, mjekët dhe spitalet kanë mësuar shumë për mënyrën e trajtimit të pacientëve me COVID-19 – sëmundja potencialisht vdekjeprurëse...

VIDEO/Ministria e Shëndetësisë i jep përgjigje 6 pyetjeve më të shpeshta...

Ministria e Shëndetësisë i ka dhënë përgjigje 6 pyetjeve më të shpeshta që lidhen me pandeminë e koronavirusit dhe rrezikun e përhapjes së tij. 1-A...

”Vatër e re infektuese në një fasoneri në Tiranë”, Vokshi: 5...

Ish- deputetja e PD, Albana Vokshi thotë se ka marrë informacione shqetësuese për një vatër të re infeksioni në Tiranë, pikërisht në një fasoneri...

VIDEO/“Abuzime dhe vjedhje në pandemi”, ish-deputeti 7 pyetje për kryebashkiakun e...

Ne kohe pandemia, Partia demokratike ka ndjekur nga afer problemet e qytetareve dhe here pas here ka denoncuar braktisjen e tyre dhe mos marrjen...

Para se të martoheni, duhet t’i bëni partnerit tuaj këto 8...

A po mendoni të martoheni? Nëse përgjigja është pozitive, lexoni me kujdes 8 pyetjet që duhet t’i bëni bashkëshortit tuaj të ardhshëm. Këto 8 pyetje...

Mohoi përfshirjen në përgjimet me ‘Bajrot’, deputeti-ministrit: Përgjigju këtyre 5 pyetjeve

Deputeti i PD, Edi Paloka ka qënë i pari i cili reagoi fill pas arrestimit të 11 personave të grupit kriminal 'Bajri' duke përmendur...

Në dhjetor starton testimi i Administratës, ja kriteret dhe ndërtimi i...

Fillon testimi i punonjësve të administratës publike. Departamenti i Administratës Publike ka përcaktuar drejtoritë, inspektoratet dhe entet e para shtetërore, punonjësit e të cilëve...