Tag: procedime

Protesta e opozitës, policia: 7 të arrestuar, procedim penal për Gazmend...

Policia e Shtetit ka dhënë detaje per personat e proceduar nga protesta e djeshme e opozitës, ndërsa është proceduar penalisht  dhe Gazmend Bardhi si...

Vazhdojnë ‘ndëshkimet’ për pronarët e lokaleve, nuk mbyllin lojërat e fatit

Policia e Tiranës ka proceduar penalisht një 27-vjecar, pasi nuk kishte mbyllur aktivitetin e lojërave të fatit. Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr. 3, proceduan...

Bilanci i javës, policia e Tiranës procedon penalisht 200 shtetas

Policia e Tiranës ka bërë bilancin e javës së fundit, duke raportuar se janë proceduar penalisht 200 shtetas. Ndërkohë, në një javë, 24 prej tyre...

FOTO/Lleshaj përgënjeshtroi lajmin, gazetarja nxjerr mesazhet: S’mund të lejoj të hedhësh...

Gazetarja Dorjana Bezat është ndalur tek deklarata e sotme e ministrit Lleshaj, i cili nga foltorja e Kuvendit, hodhi poshtë informacionet dhe lajmet se...