Tag: plagosje

Itali, sherr për “mollën e preferuar”, plagoset me thikë 17 vjeçari...

Një 17 vjeçar është në gjendje shumë të rëndë për jetën pasi u godit me thikë nga një djalë italian. Ngjarja ndodhi në Stradella të...

Shëngjin, 10 persona kërcënojnë me armë zjarri aktivistin e LSI

Një person është kërcënuar me armë zjarri dhe goditur me mjete të forta. Ngjarja ka ndodhur para pak miknutash në Shëngjin. Personi i plagosur është altivist...