Korçë-Ersekë, përplasen dy automjete, e moshuara në gjendje të rëndë

Ndaje

Një grua e moshuar ka mbetur e plagosur rëndë si pasojë e përplasjes së dy mjeteve. Ngjarja ndodhi në aksin Korçë-Ersekë, në orët e drekës. E plagosura është dërguar ne spitalin e rajonal të qytetit dhe sipas mjekëve është në gjendje kritike për jetën. Nga policia dyshohet si shkak i aksidentit parakalimi i gabuar dhe lagështira në rrugë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje