Tag: papunesi

Dita ndërkombëtare e Punës, PD: 61 mijë persona kanë humbur vendin...

Demokrati Dorian Teliti përmes një statusi në Facebook thotë se, pavarësisht asaj që e quan paradë të kryeministrit Rama, situata në Shqipëri sa vjen...

Gazetari i vë flakën vetes live në Facebook, thirrja e tij...

Një gazetar vrau veten dhe veprimi i tij ka sjellë plot trazira në Tunizi. Sipas mediave vendase, reporteri tunizian nga Telvza TV, Abderrazak Zorgui postoi një video...

Mjekët psikiatër japin alarmin: Pasiguria në punë nxit stresin dhe depresionin...

Mjekët psikiatër e lidhin shtimin pacientëve të prekur nga stresi dhe depresioni më pasiguritë në tregun e punës, sidomos tek të rinjtë. Përballë shpeshtësisë...

FOTO/ Rama nis ditën me pedonalen e Divjakës, shqiptarët e masakrojnë...

Kryeministri Edi Rama si çdo mëngjes, e ka nisur ditën me një postim nga projektet që ai thotë se janë realizuar me fondet e...