Tag: pallat

EMRI & FOTO/ Fier, gruaja tenton të hidhet nga pallati, shkak...

Një grua 55-vjeçare ka tentuar të hidhet nga kati i pestë i një godine, në Fier ku ka zyrat edhe dega e PD. Policia e...

EMRI & FOTO/ Shkodër, ja kush është biznesmeni që ra sot...

Albin Hiluku, pronar i një pike këmbimi valutor në Shkodër ka gjetur vdekjen këtë të enjte, pasi ka qenë në ballkonin e banesës së...

VIDEO/ Itali, shqiptari hidhet nga tarraca e pallatit në Romë, policët...

Policët italianë kanë shpëtuar në çastin e fundit një të ri shqiptar që u hodh nga tarraca e një pallati në Romë. I riu...

VIDEO/ Durrës, shpërthen bombola e gazit, zjarr në katin e pestë...

Një zjarr qe ra ne një apartament në katin e peste të një pallati 10-katesh në Durrës ka shkaktuar vetëm dëme materiale. Ngjarja ndodhi...

DETAJE & EMRI/ Gruaja 55-vjeçare u vetë-hodh nga kati i tretë,...

Detaje të reja dalin pas ngjarjes së rëndë që ndodhur sot, ku një grua 55 vjeçe u hodh nga kati i tretë i një...

FOTO/ Tiranë, bie nga kati i tretë, ndërron jetë gruaja 55-vjeçare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë ku një shtetase 55 vjeçe ka rënë nga kati i tretë dhe ka gjetur vdekur. Ngjarja...

Elbasan, i riu hidhet nga kati i 4-të i pallatit

Një 30-vjeçar ka tentuar të vrasë veten duke u hedhur nga pallati. Ngjarja ka ndodhur këtë të mërkurë në lagjen “Dyli Haxhire”, në Elbasan,...

ALARM FALSË/ Tiranë, ja e vërteta e gruas që “kërcënoi” se...

Gruaja e cila ka kërcënuar se do hidhej nga kati i katërt ka zbritur. Ka qenë policia e cila ka ndihmuar gruan të zbresë...

Tiranë, gruaja kërcënon se do të hidhet nga pallati

Një grua kërcënon se do të hidhet nga 4 i një pallati. Ngjarja po ndodh në Tiranë  pranë Gjykatës së Krimeve të rënda. Forcat zjarrfikëse kanë...

Tiranë, vdes gruaja hidhet nga kati i 9 i pallatit

Një grua në Tiranë ka humbur jetë tragjikisht një ditë më parë. Sipas Policisë vendore, mësohet se 60-vjeçarja L. M., është hedhur nga kati i...