EMRI & FOTO/ Fier, gruaja tenton të hidhet nga pallati, shkak problemet ekonomike

Foto Ilustruese

Një grua 55-vjeçare ka tentuar të hidhet nga kati i pestë i një godine, në Fier ku ka zyrat edhe dega e PD.

Policia e ka zbritur para se të ndërmerrte aktin e vetëflijimit, dhe më pas është shoqëruar në polici. 55-vjeçarja quhet Lindita Malokaj, banuese “Fermë e Çlirimit” në Fier.

E moshuara ka kërcënuar se do të hipë përsëri për tu hedhur pasi ka probleme ekonomike.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje