Tag: pa drita

Nesër Tirana pa drita, këto janë zonat që do të mbeten...

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, ka njoftuar ndërprerjen e energjisë elektrike për ditën e nesërme në disa zona të kryeqytetit. Sipas OSHEE-së,...

Digjen transformatorët në Lezhë, 400 familje pa drita e pa ujë

Djegia e dy transformatorëve të fshatrave Gajush dhe Pllane në Lezhë kanë lënë pa energji elektrike dhe pa ujë të pijshëm 400 familje të...

Tirana nesër pa drita, këto janë oraret dhe zonat e prekura

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE), njofton gjithë abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Sipas njoftimit, për shkak...

Makina përplaset me shtyllën elektrike, lë pa drita banorët

Banorët e Shëngjinit kanë mbetur sot për disa minuta pa energji elektrike si pasojë e një aksidenti rrugor. Një makinë është përplasur dhe ka dëmtuar...

OSHEE vazhdon punimet, zonat e kryeqytetit që do të jenë pa...

Do të ndërpriten energjia elektrike në disa fshatra afër Tiranës dhe në disa zona brenda Tiranës. OSHEE njofton se shkak i ndërprerjes së energjisë elektrike...

Po riparonte murin e banesës, lë plazhin e Durrësit pa drita

Ishte duke punuar për rregullimin e një muri rrethues, teksa la pa drita një zonë të madhe të plazhit në Durrës. Sot, rreth ores 12:00,...

OSHEE njofton cilat zonat në Tiranë nuk do të kenë drita

Në qytetin e Tiranës ditën e sotme disa zona nuk do të kenë drita. Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka bërë një njoftim se...

Firma e bashkisë dëmton fidrin te ‘Rruga e Barrikadave’, gjithë zona...

Një zonë pranë Rrugës së Barrikadave në Tiranë ka mbetur pa energji elektrike si pasojë e dëmtimit të fidrit nga një firmë që po...

DENONCIMI/ Qytetari: Materniteti i Durrësit pa ujë, poshtë rilindja e qelbësirave!

Materniteti i Durrësit prej dy ditësh vuan mungesën e ujit. Denoncimin e “prindit dixhital” e bën publik ish-kryeministri Sali Berisha. Postimi i plotë i Sali Berishës...