Tag: pa drita

Zjarr në nënstacionin elektrik në Fushë-Krujë, 80 mijë banorë ngelin pa...

Një zjarr i madh ka përfshirë pak çaste më parë nënstacionin elektrik në fshatin Zallë të Fushë-Krujës,  i cili furnizon me energji rreth 80...

Nesër Tirana pa drita, ja zonat që do të kenë ndërprerje...

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se ditën e mërkurë dhjetëra zona të Tiranës do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike. Sipas OSHEE,...

Tirana tre ditët e ardhshme pa drita, ja zonat ku do...

OSHEE-ja njoftoi se do të kufizojë energjinë elektrike në 3 ditët në vijim në disa lagje të Tiranës. NJOFTIMI I OSHEE: Për shkak të punimeve të...

Korça si në “mesjetë”, mungon energjia elektrike në disa fshatra

Temperatura aktuale në qarkun e Korçës është 2 gradë C, njoftoi Prefektura në orën 9:40. Akset rrugore nacionale janë të qarkullueshme normalisht. Në pjesë të...

Skandali, spitali i Traumës mbetet pa drita

Spitali i Traumës është zhytur në errësirë të plotë pasditen e së martës. Në ditën e parë të Vitit të Ri, pacientët e këtij spitali...

Tirana sot pa drita, ja cilat zona do të kenë ndërprerje...

Operatori Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) njofton se gjatë ditës së sotme do të ketë kufizim të energjisë elektrike në disa zona të kryeqytetit. OSHEE...

“Vinë 2 – 3 orë, priten dhe nuk vinë më”, fshatrat...

Ndërprerjet e energjisë elektrike janë kthyer në një problem mjaft shqetësues për banorët e Zejmenit në Lezhë dhe fshatrave përreth, Ata po e kalojnë...

Tirana nesër pa drita, ja zonat që do kenë ndërprerje të...

Ditën e nesërme disa prej lagjeve të Tiranës do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike, për shkak të punimeve që do të bëhen në...

Moti i keq lë në errësirë qytetin e Ballshit dhe fshatrat...

Moti i keq me reshje dhe erëra të forta që ka përfshirë vendin tonë ka shkaktuar edhe probleme në disa qytete. OSHEE njofton se sipas...

Tirana nesër pa drita, këto janë zonat që do kenë ndërprerje...

Ditën e nersëm një sërë zonash të Tiranës do të duhet të presin ardhjen e energjisë elektrike e cila pritet të shkëputet nga ora...