Tag: oraret

Qeveria e Maqedonisë së Veriut nuk e kufizon lëvizjen, por vendos...

Ndryshe i ka menduar qeveria e Maqedonisë së Veriut masat dhe kufizimet per qytetaret e saj. Ajo vendosi të kufizoj lëvizjen e të rinjve...

VIDEO/Ish-deputeti sjell pamjet nga Fieri: Dikush t’i thotë KM se ky...

Këto jane pamjet qe vijne nga qyteti i Fierit, ku paraditen e sotme, dhjetera qytetare u dynden drejt supermarketeve dhe dyqaneve per nevojat themelore...

Studimi, ja sa orë gjumë në ditë i bën mirë shëndetit...

Studiuesit sugjerojnë se gjashtë deri në tetë orë gjumë në natë janë shumë dobishme për shëndetin e zemrës. Sipas gjetjeve të një studimi të ri,...