Tag: numri

FOTO/Publikohet ‘numri i Ramës i burgosur’, Ish-ministri: Prokuroria të nisë verifikimet

Publiku shqiptar mbremjen e djeshme u njoh me nje detaj qe nuk dihej me pare. Koleksionisti i njohur Gjergji Thimo bëri nëj deklaratë të...

Vijon të shënohet rekord në vend, 69 raste të reja me...

Gjate 24 oreve te fundit jane testuar 319 vete ku kane rezultuar pozitive 69 persona me COVID-19, kryesisht në ndërmarrje dhe aktivitete biznesi, kontakte...

“Shqetësues dhe shtrimi në spitale”, Rritet ndjeshëm numri i infektimeve, harta...

38 pacientë me koronavirus janë të shtruar aktualisht në të dy spitalet COVID në vendin tonë. Drejtoresha e ISHP-së, Albana Fico pohoi se sot...

LAJM I FUNDIT/Shënohen 14 raste të reja, vijon vatra e infeksionit...

Ka shkuar në 750 numri i të prekurve me koronavirus në vend me 14 raste te reja, nga te cilat 7 ne Tirane, 5...

Shpresë në Spanjë, raportohet numri më i ulët të viktimave ditore...

Spanja ka raportuar 605 vdekje të reja nga koronavirusi, raporti më i ulët ditor që nga 23 mars, duke sjellë numrin e përgjithshëm të...

Shkodra shënon numrin më të lartë të rasteve në 24 orë,...

Shkodra ka shenuar rritje te ndjeshme te te infektuarve, me 12 raste brenda 24 oreve. Ministria e Shendetesise, ne perditesimin e fundit, fajesoi qytetaret...

Ka shpresë/Shërohen edhe 9 pacientë të tjerë me COVID-19

Numri i personave, të cilët janë shëruar nga koronavirusi ka shkuar në 76. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në një postim në Facebook bëri të...

LAJM I FUNDIT/Shkon në 243 numri i të prekurve me koronavirus...

Ka shkuar në 243 numri i presonave të prekur me koronavirus në vendn tonë. Lajmin e ka bërë me dije Ministria e Shëndetësisë, në përditësimin...

LAJM I FUNDIT/Shkon në 174 numri i të prekurve me koronavirus...

Ka shkuar në 174 numri i personave të prekur me koronavirus në vendin tonë. Lajmin e ka njoftuar këtë paradite ministria e Shëndetësisë, në përditësimin...

Zbulohen shifrat për herë të parë: Në shkurt mbi 18 mijë...

Instituti i Statistikave ka dhënë për herë të parë shifrat e të huajve dhe nënshtetasve shqiptarë të cilët kanë hyrë në vendin tonë gjatë...