Tag: nora malaj

Humbje peshe dhe ndryshim në pamje, Ish-deputetja me zor njihet: Kalova...

Koronavirusi nuk ka kursyer as njerez publike dhe te degjuar, duke u kthyer keshtu ne nje nje virus qe nuk njeh moshe dhe as...

Ish-zv/ministrja humbi njeriun e shtrenjtë, dedikimi i gjatë plot dhimbje

Ish-zëvendësministrja e Arsimit, Nora Malaj ka përjetuar një dhimbje të madhe sot duke  humbur njeriun më të shtrenjtë, nënën e saj. Lajmin e hidhur...

Malaj këshillon Spiropalin: Ish-nxënësja ime, para të madhit e prapa kalit...

Ish deputetja e LSI-së, Nora Malaj  këshillon ish-nxënësen e saj Elisa Spiropali, me ane te një postimi në rrjetet sociale. Referuar deklaratave të djeshme të...

Ish-deputetja shpërthen ndaj Ramës: ‘Po ku di ti o ditëzi, çdo...

Kryeministri Rama, sot nga Përrenjasi permendi një vajzë disa ditëshe me qëllim për të goditur nënën e saj kryebashkiake. Deklarata e tij ka sjellë...

Nora Malaj – Ramës: Shoku im i fëmijërisë, mblidh mendjen, ia...

Ish-zv.ministrja e Arsimit, njëherësh ish-deputete e Lëvizjes Socialiste për Integrim, ka folur ditën e sotme për situatën aktuale në vend, ku ka treguar mes...

“Rama m’u duk sot si ajo edukatorja që pasi rrahu fëmijët,...

Deputetja e Lëvisjes Socialiste për Integrim, Nora Malaj ka reaguar ndaj deklaratës së kryeministrit Rama për rektorët dhe dekanët. Malaj me anë të një postimi...

Vrasja në Durrës për lekët e hashashit, Malaj: Të shpëtojmë Shqipërinë...

Nora Malaj, deputetja e Lëvizjes socialiste për Integrim, ka mbajtur një deklaratë për mediat duke u ndalur tek problematikat me të rinjtë në vend. Malaj...