Humbje peshe dhe ndryshim në pamje, Ish-deputetja me zor njihet: Kalova 3 javë jo të lehta me COVID 19

Ndaje

Koronavirusi nuk ka kursyer as njerez publike dhe te degjuar, duke u kthyer keshtu ne nje nje virus qe nuk njeh moshe dhe as nuk ben seleksionim.

Rasti i fundit vjen nga ish-deputetja Nora Malaj, e cila zor se mund te njihet nga ndryshimi qe i ka sjelle beteja me kete virus.

Ish-deputetja e LSI-së, Nora Malaj në një lidhje live me Neës 24 tregon se është prekur nga COVID 19 dhe se për 3 javë ka luftuar me këtë virus.

Malaj pranoi se përvec problemeve shëndetësore ka rënë edhe 6 kg në 21 ditët e betejës me COVID 19. Politikania e njohur u shpreh se fillimisht mendonte që ishte prekur nga gripi, por skaneri ka treguar që po kalonte virusin.

Kam kaluar tre javë jo të lehta…Se dija që ishte covid, mendova që ishte ftohje. E ndjeva veten të dobët, kisha temperaturë dhe kollë. Bisedova pastaj me mjekun Pipero, u alarmua edhe ai për shkak të diabetit që e kam pak të agravuar. Bëra disa analiza, u konstatua që ishte korona. Skaneri e përcaktoi përfundimisht se kisha arritur kulminacionin në ditën e 5-të”,– tregoi Malaj.

Ish-deputetja tha po ashtu se nga COVID 19 u prek edhe bashkëshorti.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje