Tag: Monika

Kryetarja e LSI-së thirrje shqiptarëve: Mos blini në qendrat tregtare të...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ne 15-vjetorin e themelimit të kësaj partie iu drejtua me një thirrje të fortë qytetarëve shqiptarë, ndërsa kërkoi prej...

Zbardhet takimi i Kryemadhit me zyrtarin e DASH

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, priti në një takim në selinë e LSI drejtorin e ri për Europën Qendrore e Jugore në Departamentin Amerikan...

Kryemadhi: 3 vite më pas, duhet reformë e vërtetë në drejtësi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar përmes një statusi në rrjet në lidhje me 3-vjetorin e miratimit të ndryshimeve Kushtetuese për reformën në...

Kryemadhi: Pazaret në kurriz të shqiptarëve kanë marrë fund

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka postuar një video në “Facebook”, duke u shprehur se qytetarët po bëhen pjesë e ndryshimit të madh. Kryemadhi theksoi...

Kryetarja e LSI flet për shëndetin dhe tregon sëmundjen e...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi nuk ishte e pranishme në protestën e shtatë të opozitës, më 2 qershor, ndërsa mungesa e saj nuk kaloi...

Kryemadhi ka një mesazh për Edi Ramën : 85% e shqiptarëve...

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi thotë se 85% e shqiptarëve refuzuan votimet moniste dhe kryeministrin Edi Rama. Në një postim në “Facebook”, Kryemadhi e përshëndet...

Kryetarja LSI-së takim me …

Kryetarja LSI-së, Monika Kryemadhi po zhvillon një takim me ambasadorin britanik z. Duncan Norman. Takimi po zhvillohet në selinë e Lëvizjes Socialiste për Integrim...

Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Si doktoreshë edhe si fallxhore ja si...

Aleatja e PD, Monika Kryemadhi ka mbajtur fjalimin elektrizues para simpatizantëve të LSI, në Konventën e partisë. Gjate fjales se saj, Kryemadhi I është përgjigjur...

“Suksese sot në këtë ditë Novruzi”, Kryemadhi: Flasim pas ditës së...

Në ditën e Sulltan Nevruzit, një urim ka patur dhe kryetarja e partisë Lëvizja socialiste për integrim Monika Kryemadhi. “Në këtë ditë të ringjalljes i...

Kryemadhi i përgjigjet ministrit: Vetëm me një diplomë na e kaloni,...

Kryetarja e LSI i është përgjigjur ministrit Lleshi pasi 'përqeshi' një ditë më parë në Komisionin e Medias deputetet e LSi. Ministri i Brendshëm u...