Tag: manastirliu

Zbardhet enigma/Manastirliu zbulon më në fund se kush e drejton Komitetin...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, i dha përgjigje një pyetjeje që është ngritur shpesh kohët e fundit sidomos nga opozita, se kush e drejton...

“Kemi shpërthime në vatra familjare”, shënohen dhe 7 raste me koronavirus...

Gjatë fjalës së saj në Kuvend, Ministrja Manastirliu deklaroi se do të tregohemi shumë të kujdesshëm për fazat e ri-hapjes. Ministrja dha informacionin se...

Në shërbim të pacientëve dhe në turn të tretë, mjeku feston...

Ditëlindja e 49 e gjeti doktor Dritanin në krye të detyrës, në shërbim të pacientëve të prekur nga koronavirusi. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka...

VIDEO/Mbërrijnë 8 ton mjete të mbrojtjes personale, ministrja jep sqarime: Masat...

Mbërrijnë në Shqipëri edhe 8 ton mjete te mbrojtjes personale për stafet mjekësore, të financuara nga qeveria shqiptare në kuadër të masave për përballimin...

Shërohet edhe një infermier, shkon 28 numri për personelin mjekësor

Mes personave të shëruar nga koronavirusi në vendin tonë ditën e sotme ka qenë edhe një infermier. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja...

Manastirliu tregon proceduren e ndjekur per te bere testin

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një lidhje me Skype deklaroi në emisionin "5 Pyetjet nga Babaramo" se kryerja e testit per covid behet...

Manastirliu: Parashikojme qindra te infektuar, zbatoni masat

Ne daljen e fundit per mediat, ministrja e Shendetesise, Ogerta Manastirliu deklaroi se parashikohet infektimi i qindra qytetareve me koronavirus, prandaj duhet zbatuar te...

Ministrja e Shendetesise deklaron ndalimin e konferencave te shtypit ne salla

Gjoba per lokalet dhe restorantet qe nuk pranojne te mbyllen deri ne prill. Gjoba do te shkoje deri ne 20 milione leke, tha Ministrja...

Manastirliu, ja sa eshte shifra qe parashikojme te preket nga koronavirusi

Ministrja e Shendetesise, Ogerta Manatirliu tha sonte ne Real Story se Shqiperia pret te kete disa qindra raste te peekur me koronavirus. Ministrja tha se...

Ministrja e Shendetesise shpalos masat: Vetkarantim per udhetaret nga Italia, kush...

“Dy te semuret jane nga Tirana dhe djali erdhi nga Italia me 26 shkurt. Ai infektoi babane. Nderkohe jane izoluar kontaktet e tyre dhe...