Tag: Maksim culi

Basha mesazh të ndjerë për ndarjen e parakohshme nga jeta të...

Sot u nda nga jeta ish-ministri dhe doktori i njohur Maksim Cikuli. Ky lajm i trishte ka terhequr vemendjen e kryeopozitarit Basha, i cili...

Ndahet nga jeta ish-ministri i Shëndetësisë dhe doktori i njohur

Është ndarë mbrëmë nga jeta në moshën 68-vjeçare Prof.Maksim Cikuli. Profosor Maksim Cikuli dha kontributin e tij të veçantë si mjek dhe pedagog i gjenetikës. Ai...