Tag: lefkada

FOTO/Zjarre në Greqi, flakët rrezikojnë ishullin e njohur turistik

Zjarret janë rikthyer në Greqi dhe zona turistike janë në rrezik për t'u djegur. Një zjarr i fuqishëm ka rënë mbrëmjen e djeshme në...