Tag: Largimi

INTERVISTA E PLOTË/ Fevziu: Sa ndikon oferta financiare mes Klan dhe...

Si njeri i medias, me eksperiencë të gjatë dhe të suksesshme, Blendi Fevziu e di mirë që kur përflitet shumë për një lajm, e...

INTERVISTA/ Fevziu: “Opinion” nga Klan në Top Channel? – Ja bisedat...

Si njeri i medias, me eksperiencë të gjatë dhe të sukesshme, Blendi Fevziu e di mirë që kur përflitet shumë për një lajm, e...

Denoncon deputeti i PD-së: Qarku Gjirokastër, varfëria rritet 35%, nga ndihma...

Në Qarkun e Gjirokastrës, varfëria është rritur në masën 35 për qind, ndërsa largimi i familjeve nga skema e ndihmës ekonomike, është në masën...

Saimir Tahiri “shkarkon” nga Top Channel Sokol Ballën

Edhe pse përflitej nën zë, zbulohet konflikti dhe çfarë u bë shkak që Sokol Balla të largohej pas kaq shumë vitesh nga “Top Channel”. Sipas...