Tag: lajmi

Rama jep lajmin e rëndësishëm për shqiptarët mbetur jashtë kufijve: Të...

Kryeministri Edi Rama dha sot lajmin e madh se javën e ardhshme nis riatdhesimi i të gjithë shqiptarëve të cilët mbetën jashtë kufijve për...

Mediat zbulojnë detaje, Ukraina do të hapë ambasadën e saj në...

Në median ukrainase “KyivPost”, në ditën e sotme është raportuar lajmi se shumë shpejt në Shqipëri do të vendoset ambasada e këtij vendi. Ministri i...

Pritjes i erdhi fundi, Hahn: Liderët e BE nuk dakordësohen për...

E ka konfirmuar Komisioneri Johannes Hahn, lajmin se për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut nuk eshte dhene drita jeshile. Përmes një mesazhi në “Twitter”, Hahn...

FOTO/Postimi i fundit konfuzon ndjekësit, Kastro: Jam me kancer

Këngëtari, tashmë dhe moderator na ka lënë pak konfuz në postimin e tij të fundit në rrjetet sociale. Kastro Zizo kur vjen puna tek...

RISI/Lajm i mirë për të gjithë përdoruesit e Instagram

Përdoruesit e Instagram marrin një lajm të mirë. Shumë shpejt të gjithë të "apasionuarit" pas videove do të kenë mundësinë të postojnë në rrjetin...

Një histori e rrallë në emision: Babai më dilte në gjumë...

Eva e humbi babain e saj 6 vjet më parë, pikërisht atëherë kur kishte më shumë nevojë për të. Kishte 8 vite që përpiqej...