Tag: kunati

Sherr në Tiranë, 45-vjeçari tenton të vrasë me thikë kunatin e...

Policia e Tiranës ka parandaluar përshkallëzimin e një sherri mes dy personave dhe pas disa orësh ndjekjeje ka arrestuarin autorin. Mesohet se ne pranga ka...

Burri i Enkeledës nga burgu i frikësuar për familjen, kërkesa e...

Vrasja e Enkeledës në Paskuqan, ishte e paralajmëruar. Sipas asaj që mësohet së fundmi, Madje, edhe bashkëshorti i Enkeledës, i cili ndodhet në burg,...

DETAJE/Shqiptari vritet nga kunati, si degradoi konflikti mes familjeve në Itali

Nnjë ngjarje e rende ka ndodhur në Itali mes dy familjeve shqiptare, me pasojë një viktimë. Viktima është Shpend Allushi, shkruajnë mediat e vendit...

FOTO/Sherri mes dy viktimave në Korçë, zbulohen detaje të tjera: U...

Detaje të reja mësohen nga krimi i ndodhur në Korçë, ngjarje e cila tronditi qytetin juglindor dhe ende nuk dihen motivet e qarta. Ajo që...

I varuar nga droga dhe i papunë, kunati i deputetit të...

Një 25 vjeçar u vetëvra me pistoletë në Roskovec të Fierit mesditën e së dielës, për shkaqe që ende nuk janë mësuar. Edhe pse nuk...

Dhunuan kunatën për pronën, zbardhet dinamika e ngjarjes së rëndë në...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Manëz të Durrësit. 61-vjeçari quajtur Medi Koleci ka dhunuar më sende të forta dhe...

“Teston” urdhër-mbrojtjen e Gjykatës, i hyn sërish në shtëpi kunatës

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Fier ku kunati i një 38 vjeçareje i ka shkuar asaj në  banesë duke thyer kështu urdhrin...

Ironia e Shkëlzen Berishës: Tahirit duhet t’i kenë vjedhur pasaportën njëlloj...

Largimi i Saimir Tahirit drejt Gjermanisë ka prodhuar reagime të shumta në rrjetet sociale dhe një prej tyre vjen nga Shkëlzen Berisha, djali i...

U ekzekutua në derën e shtëpisë, rrëfehet kunati: Ja si qëndron...

Një nga motivet e ekzekutimit të tropojanit Fatjon Sinani, u mendua të ishte përfshirja e tij në veprimtari penale, si kanabisi. Autoritetet dyshuan se...