“Teston” urdhër-mbrojtjen e Gjykatës, i hyn sërish në shtëpi kunatës

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Fier ku kunati i një 38 vjeçareje i ka shkuar asaj në  banesë duke thyer kështu urdhrin e gjykatës.

 

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se shtetasi E. Ç., 46 vjeç ka thyer vendimin e dhënë nga gjykata duke iu futur në  banesë kunatës së tij shtetases E. Sh.

Njoftimi i plotë i Policisë

Më datë 19. 03. 2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin E. Ç., vjeç 46, banues në fshatin Kuman, pasi është futur në banesën e kunatës, shtetases E. Sh., vjeç 38, në kundërshtim me vendimin e Gjykatës Rrethi Gjyqësor Fier. Neni 321 i Kodit Penal.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje