Tag: kreshnik spahiu

Spahiu kerkon hetime pas termetit: Turqia arrestoi 279 zyrtare, ndertues dhe...

Kreu i AK, Kreshnik Spahiu ka kerkuar permes nje komenti ne rrjetet sociale qe te fillontr nje hetim masiv ne lidhje me shkaterrimin e...

Historia e babait te Kreshnik Spahise me shtetesine, postimi i Kreshnikut...

Sot për politikanin Kreshnik Spahiu është një ditë e veçantë. Pasi babai i tij feston ditëlindjen dhe mbush plot 90 vite. Spahiu ka zgjedhur ta urojë...

Kreshnik Spahiu/ Sa frike kisha kur takova per here te pare...

Nga Kreshnik Spahiu Ishte mbremje dhjetori. Shiu që binte me rrebesh dhe vetëtimat drithëruese më penguan ta dëgjoja zilen e telefonit: “Alo Kreshnik, jam Carlos...

Spahiu: Prag lufte në Kosovë, populli të sulmojë Thaçin, ai është...

Ish kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, ka reagur lidhur me incidentin në Kosovë ditën e sotme ku iu anulua vizita presidentit...

KOMENT/Pse shqiptarët vrasin vetëm familjarët dhe asnjëherë qeveritarët…

Në lidhje me tragjedinë e Selenicës me 8 viktima ka reaguar dhe Kreshnik Spahiu. Ai i referohet dhe sondazheve për dhunën në familje, ku përqindja...