Tag: Koronivirus infektiv

Humb jeten boksieri i njohur, shkon ne 21 viktimat nga koronavirusi

Ne nje njoftim per mediat Ministria e Shendetesise ben me dije se ka ndërruar jetë 61-vjeçari Skender Kurti. Kurti ishte boksier i njohur dhe trainer...