Tag: Konferenca kryetareve

DEBATI/ Sherr mes socialistëve në Konferencën e Kryetarëve, Ulsi Manja dhe...

Në mungesë të opozitës, deputetët socialistë janë përplasur me njeri- tjetrin në konferencën e Kryetarëve. Gjithçka ka ndodhur pasi në kalendarin e punimeve 3 javore...

Konferenca vendos: Ndihma ekonomike, në 15 mars mocion me debat me...

Konferenca e kryetarëve ka vendosur që në datën 15 mars do të zhvillohet mocioni me debat i kërkuar nga opozita për heqjen e ndihmës...

PS “grusht bashkuar”, shtyn komisionin hetimor për Saimir Tahirin, akuzon deputeti...

Konferenca e Kryetarëve në Kuvend e ka shtyrë marrjen një vendimi për të ngritur një komision hetimor parlamentar lidhur me çështjen "Tahiri". Pasi nuk...

Kërkesa e PD-së për hetimin parlamentar të Saimir Tahirit, mblidhet Konferenca...

Është mbledhur ditën e sotme konferenca e kryetarëve për të shqyrtuar kërkesën e Partisë Demokratike. Kërkesa e PD-së, konsiston në ngritjen e një komisioni...

Mblidhet Konferenca e Kryetarëve, opozita: Të dorëhiqet Gramoz Ruçi, ja arsyeja

Konferenca e kryetarëve është mbledhur sot në kryesinë e Kuvendit për të vendosur për kalendarin 3 javor të punimeve të parlamentit. Në mbledhje ka...