Tag: koncert

FOTO/Maluma koncert në Tiranë, për të bërë foto me të duhet...

Per shume prej nesh mund të duket e pabesueshme, por këngëtari me famë botërore, Maluma, do te japë një koncert madhështor në Tiranë. Në listen...

FOTO/Supriza për fansat në koncert, këngëtari me famë botërore valvit flamurin...

Këngëtari i njohur spanjoll, i cili ka rrëmbyer miliarda klikime,  Enrique Iglesias ka bërë gjestin e bukur gjatë një koncerti të mbajtur në qytetin...

FOTO/Alban Skënderaj me koncerte dhe në Itali, këngëtari pritet të marrë...

Alban Skënderaj është një prej këngëtarëve i cili ka mbetur prej shumë gjatë në mendjen e shqiptarëve për shkak të këngëve të tij që...

FOTO/Spektakël i garantuar, cili është eventi që bën bashkë Jennifer Lopez...

Dy artistet më të dëgjuara në botë do të bëhen së bashku, duke garantuar spektakël të vërtetë. Shfaqja e tyre do të mbahet më...

Shifra marramëndëse, zbulohet sa paguhet Elvana Gjata për gjysmë orë performancë

Koncerti i titulluar “Tingujt e Çarshisë” u organizua nga Qendra Informative Kulturore Shkup, projekt i cili ka për qëllim idenë e ringjalljen së Çarshisë,...

Provokoi me veshjen në koncert para fëmijëve, reagon këngëtarja: Radhës tjetër...

Veshja e saj e fundit në koncert në Kosovë solli debate të forta, për shkak se Fjolla Morina ishte zhveshur me shumë se duhej...

VIDEO/Sherri i përgjakshëm në mes të koncertit, Alban Skënderaj ndërpret performancën

Një sherr i madh ka detyruar këngëtarin e njohur Alban  Skënderaj të ndërpresë performancën e tij. Albani ishte i thirrur si i ftuari special në...

FOTO/Rita Ora “djeg” skenën në Angli, merr surprizën e bukur si...

Këngëtarja shqiptare  Rita Ora i është rikthyer koncerteve duke e quajtur zyrtarisht sezon impenjativ. Ajo është duke vazhduar suksesshëm turneun e saj të koncerteve,...

Merr 20 mijë euro në koncert? Elvana Gjata flet për shifrën...

I ftuar në ‘Xing me Ermalin’ stilisti i njohur Valdrin Sahiti gjatë intervistës foli dhe për mikeshën e tij të ngushtë Elvana Gjatën. Valdrini zbuloi  se...

FOTO/Enca koncert në Kurdistan, fansat e suprizojnë me dhurata dhe lule

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ndodhet në Kurdistan ku do të mbajë dhe koncertin e saj të parë për një publik të huaj. Këngëtarja ka bërë...