Provokoi me veshjen në koncert para fëmijëve, reagon këngëtarja: Radhës tjetër dal “cullak krejt”

0Shares
0

Veshja e saj e fundit në koncert në Kosovë solli debate të forta, për shkak se Fjolla Morina ishte zhveshur me shumë se duhej në një koncert me prezentë fëmijë të vegjël.

Së fundmi ajo ka komentuar te gjitha reagimet qe jane bërë për të.

Këngëtarja ishte  e ftuar në emisionin “Sonte” në T7. Këngëtarja ka folur për shumë tema dhe njëra ndër to ishte edhe përformancën e saj në koncertin në Skenderaj, për të cilën është përfolur shumë.

“Nuk e kam pasur në plan me dal me qëllim ashtu”, ka treguar Morina.“E kam bërë performancën si yjet botërore”

Tutje Fjolla ka folur edhe për prezencën e shumë fëmijëve në atë koncert.

Nuk e kuptoj çfarë ka të keqe. Fëmijët kanë dashur të më shohin”, ka thënë ajo.

“Do të vazhdoj me koncerte të mëdha”, ka thënë ajo.“Ndoshta do të dalë cullak krejt”, shtoi Morina kur u pyet se çfarë veshje do të zgjedhë për koncerte.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje