Tag: komenti

“Eshtë naive nuk e ka të gjatë në politikë”, Hajdari-Nanos: S’kam...

Mustafa Nano ka reaguar se fundmi, teksa ne monologun e tij u ndal dhe tek Rudina Hajdari, deputetja e cila vijon te jete aktive...

FOTO/Pak kohë më parë u lirua nga burgu, vëllai i lë...

Alketa Vejsiu do të jetë pjesë e prezantuesve të festivalit italian Sanremo 2020. Ndërsa ka ndarë lajmin e gëzuar me ndjekësit e saj në...

Debati mbi festivalin/Gazetari i thotë gjërat hapur: Nuk ka burrë nëne...

Teksa te gjithë vijojnë të flasin ende për festivalin, një reagim ka ardhur dhe nga gazetari Mentor Kikia, i cili e sheh me thellesisht...

Gazetari i BILD i shkruan OSBE-së: Edi Rama është armik i...

Gazetari i “BILD”, Peter Tiede, u bë i njohur për shqiptarët pasi publikoi përgjimet e vjedhjes së votave në Dibër, dhe sot ka rikthyer...

“E keni kollaj të pështyni, po shko çliroje ti”, komenti i...

Ajo që i shton doza të forta zhgënjimi historisë së Alvinit, shqiptarit 11-vjeçar që ndodhet ne kampet ne Siri, èshtë qëndrimi dhe komentet e...

Lëvizjet e dyshimta “hakmarrëse” të qeverisë, kërkohet shkarkimi i aktorit, artistët...

Qeveria ka filluar të sulmojë  e të hakmerret ndaj personave më të fortë që rezistojnë deri fund duke mbrojtur jetesisht kauzat per te  cilat...

“Votimet ua dhj*u populli shqiptar dhe ODIHR”, Manjani flet hapur: Tani...

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka zgjedhur të reagojë me anë të një postimi të gjatë në facebook, lidhur me raportin e komisionit...

FOTO/Çifti i njohur bëhen prindër së shpejti, Bes Kallaku lë komentin...

Cifti i njohur i Showbizzit, Fatma Methasani dhe shef Alfio dhanë lajmin e bukur se do të bëhen prindër të një fëmije. Ajo  publikoi një...

Xhafaj nuk ia la mangut, reagon Tahiri: E di shumë mirë...

Ish-ministri Xhafaj, ditën e djeshme pëlqeu postimin në Twitter të ambasadës britanike lidhur me vendimin ndaj Tahirit. Kujtojmë se Tahiri në daljet e tij...

‘Të puthsha mendjen’, Manjani i thotë të vërtetat: Se kujt i...

Ish-ministri Ylli  Manjani në një panoramë që i bën situatës në vend, liston problemet më madhore, ndërsa "sukses" quan vetëm reformën në drejtësi. Manjani tregohet...